Ik het de 3xx Mount rechtstreeks op de accu al 2 jaar. En al staat de motor een maand of 2 maanden stil in de winter. Heb nergens last van. Gebruik ook geen lader tijdens de winter.
Inmiddels bij geappt door Eikie.
Bij voorkeur zou ik de + (plus) aftappen ergens in de buurt van de accu waar de - (min) wordt aangesloten.
Dan kan de kabel een beetje heel blijven.
Ik heb bij de 650 de Atre van Ate eens aangesloten en een draadje van de achterlamp gebruikt.
Weet iemand hoe ik dat bij een 100 van 2014 (L4) kan doen?
Is er iets waaraan de juiste plek/draad aan te herkennen is?
Eerst rijden, dan oordelen. 2010-2015 DL650 uit 2006; 2015-2021 DL1000 uit 2014; 2022-heden Tenere 700 uit 2021
RedStrom schreef: ↑do 25-05-2017, 00:49
En waar vind ik die Dyrck?
Lamp?
Ik heb in de zekeringhouder, naast de accu, een extra aftakking gemaakt van een zekering waar spanning op komt te staan als je het contact aan zet. Weet zo niet meer welke, maar dat wijst zich vanzelf.
Groeten;
Dyrck VStrom '06: Olive is the New Black Vstrom '19: Mooi rood is niet lelijk
De plus van de Garmin. Netjes verbinden met het draadje wat vanaf die zekering komt uit. Wil je het goedkoop doe je het met zo'n blauw blokje(waar ik geen voorstander van ben). Wil je het netjes strip je een klein stukje van de originele kabelboom. En solderen maar. Krimpkous erom en klaar.
JW, ik heb de houder voor de Zumo 590 al jaren rechtstreeks op de accu, nog nooit problemen gehad en na een winter zonder druppellader start ie gewoon.
Dus bij mij trekt de houder voor de 590 zeer zeker niet de accu leeg, terwijl deze echt rechtstreeks aangesloten is op de accu, dus continu spanning.
Wie altijd met beide benen op de grond staat, komt nooit een stap verder.
RedStrom schreef: ↑di 23-05-2017, 21:46
Doet een TT4xx dat ook?
Zowel de Zumo als de Rider werken op 5V. En dat betekent dat er voor het toestel van 12 naar 5 omgevormd moet worden. De Zumo 3xx doet dat met een blokje; bij de rider en de 595 zit het in de steun.
Zo'n omvormer zal enige stroom verbruiken, maar dat is minimaal. Neemt niet weg dat het het beste is eea 'geschakeld' aan te sluiten, vooral om, in de loop der jaren, corrosie op de contacten te voorkomen.