2 weken geleden was er niks aan de hand en lopen de routes netjes over de weg. Kaart niet gewijzigd, zelfde kaart (NT2017.02) als in het toestel waar ik niks vreemds merk.
En nu lopen alle routes die ik in basecamp heb, oud en nieuw, net onder de weg:
En als ik inzoom wordt het verschil tussen route en weg kleiner en raakte de route de weg zelfs.
Iemand bekend met dit fenomeen?
Mis ik een update, calibratie of setting van basecamp of windows10?
Beetje offroad is niet erg, maar dit gaat wat ver.
[EDIT] Opgelost. Een beetje van kaarten gewisseld in BC met de kaartselectieknop. Motorkaart, en terug naar 2017.20 en alles is weer OK.
Topic mag weg, maar ook blijven voor als iemand het misschien ook ooit eens heeft.
Routes in BC naast de weg
- RedStrom
- DL650 berijder
- Berichten: 4882
- Lid geworden op: di 22-06-2010, 23:19
- Mijn motor is een: DL650 L2 met 183.000+ km
Routes in BC naast de weg
Eerst rijden, dan oordelen.
DL650 2006 (2010-2015), DL1000 2014 (2015-2021), Tenere 700 2021 (2022-2024) , DL650 2011 (2023-...)
DL650 2006 (2010-2015), DL1000 2014 (2015-2021), Tenere 700 2021 (2022-2024) , DL650 2011 (2023-...)
-
- EX- V-Strom berijder
- Berichten: 1251
- Lid geworden op: vr 07-12-2007, 20:32
- Mijn motor is een: BMW R1200GS Adventure
- Woonplaats: Assen
Re: Routes in BC naast de weg
Vreemd! valt mij op dat BC laatste tijd weer vreemd gedrag vertoond inderdaad......
Wie altijd met beide benen op de grond staat, komt nooit een stap verder.