Irritante kaarteigenschapjes
Geplaatst: ma 19-09-2016, 20:36
Afgelopen maand met de sleurhut naar Napels geweest waarbij ik onderweg de route voor de volgende dag gemaakt heb. Dit was soms best wel even veel werk door de instellingen
1. Ik kan in BaseCamp voor alle mogelijke soorten voertuigen kiezen, maar niet voor 'aanhangwagen'. Dit zou een hele welkome optie zijn omdat in berggebieden passen soms afgesloten zijn voor aanhangwagens. Het beste alternatief leek mij de 'camper' hoewel deze nmi wel overal toegestaan wordt.
2. Het lijkt er op dat het camper profiel zo veel mogelijk de gele weggetjes volgt, waardoor een route soms honderden km langer wordt dan noodzakelijk.
Dit lijkt te komen doordat sommige gele wegen onderbroken worden. Rotondes zijn dan ineens wit waardoor de gele 'doodlopend' wordt en BC een andere grote omweg gaat zoeken.
Ik ben ook een situatie tegengekomen waarbij een gele weg ineens een eindpunt heeft wat over het eindpunt van het vervolg van de weg heen ligt. Probeer de software daar maar eens overheen te sturen. 2 doodlopende wegen die tegen elkaar aan liggen worden gezien als een groot hek over de weg, daar kun je dus NIET langs (volgens BC).
Waarom kan ik de witte weggetjes niet gewoon onder 'te vermijden' aanvinken ?
De route door het toestel laten bereken wordt helemaal spannend, als de doorgaande route in grote lussen slingert en Miep ziet een afsteekje dan wordt je zomaar met sleurhut en al door een antiek stadje heen gestuurd met hele smalle straatjes, haakse bochten en 15% hellingen
Je leert wel om Miep niet blindelings te volgen.
Nou heeft dit verhaal niet zo veel met motorrijden te maken, maar ik weet wel dat Hans hier mee doet.
Misschien mis ik nog wat, misschien is het wat voor meneer Garmin.
1. Ik kan in BaseCamp voor alle mogelijke soorten voertuigen kiezen, maar niet voor 'aanhangwagen'. Dit zou een hele welkome optie zijn omdat in berggebieden passen soms afgesloten zijn voor aanhangwagens. Het beste alternatief leek mij de 'camper' hoewel deze nmi wel overal toegestaan wordt.
2. Het lijkt er op dat het camper profiel zo veel mogelijk de gele weggetjes volgt, waardoor een route soms honderden km langer wordt dan noodzakelijk.
Dit lijkt te komen doordat sommige gele wegen onderbroken worden. Rotondes zijn dan ineens wit waardoor de gele 'doodlopend' wordt en BC een andere grote omweg gaat zoeken.
Ik ben ook een situatie tegengekomen waarbij een gele weg ineens een eindpunt heeft wat over het eindpunt van het vervolg van de weg heen ligt. Probeer de software daar maar eens overheen te sturen. 2 doodlopende wegen die tegen elkaar aan liggen worden gezien als een groot hek over de weg, daar kun je dus NIET langs (volgens BC).
Waarom kan ik de witte weggetjes niet gewoon onder 'te vermijden' aanvinken ?
De route door het toestel laten bereken wordt helemaal spannend, als de doorgaande route in grote lussen slingert en Miep ziet een afsteekje dan wordt je zomaar met sleurhut en al door een antiek stadje heen gestuurd met hele smalle straatjes, haakse bochten en 15% hellingen
Je leert wel om Miep niet blindelings te volgen.
Nou heeft dit verhaal niet zo veel met motorrijden te maken, maar ik weet wel dat Hans hier mee doet.
Misschien mis ik nog wat, misschien is het wat voor meneer Garmin.