Beste medeforumers.
Ik heb enkele weken geleden een garmin 395LM europe 45 aangeschaft. Bij deze navigatie zat een CD van onroute select 1001 motorroutes.
Vandaag heb ik een mooie route uitgezocht die op enkele kilometers na langs mijn huis kwam en in een rondje loopt. Het startpunt van de route ligt echter 50km verderop. via het programma waar de routes instaan het start punt veranderd, en ingeladen in de Garmin. De navigatie stuurde mij naar het door mij ingegeven startpunt en de route kon beginnen. Echter naar enkele kilometers was de weg open gebroken en was er een wegomleiding. Op het kaartje zag ik dat ik even 2 weggetjes om kon rijden en de route weer op kon pakken. Maar hier ging het mis. De navigatie ging mij naar het originele startpunt van de route leiden via de snelste weg en pakte de route niet op waar ik gebleven was. Ik kwam dus al snel op de snelweg en dacht eens kijken waar de navi mij heen gaat sturen. dus zo een 40 snelweg kilometers verder kwam ik aan bij het originele startpunt.
Nu is mijn vraag: Heb ik een verkeerde instelling gemaakt of is dit een bekend probleem met de Zumo 395? Kan iemand mij een advies geven?
route probleem met garmin 395LM
- Frank
- V-Strom 1050 berijder
- Berichten: 4211
- Lid geworden op: di 01-07-2008, 15:03
- Mijn motor is een: Suzuki V-Strom 1050DE M3 (2023)
- Woonplaats: Hengelo (OV)
- Contacteer:
Re: route probleem met garmin 395LM
Volgens mij moet je dan gewoon herberekenen uitzetten... zodat de route in tact blijft...
Groetjes,
Frank
Suzuki V-Strom DL1000 2008 K8 | Suzuki DL1000 2014 L4 | Suzuki V-Strom 1000 2017 L8 | Suzuki V-STROM 1050XT 2020 M0
Suzuki V-STROM 1050DE 2023 M3 | Adventure Pack | Garmin Zumo XT | Viofo MT1 Dashcam | Dunlop TRAILMAX MIXTOUR |
Frank
Suzuki V-Strom DL1000 2008 K8 | Suzuki DL1000 2014 L4 | Suzuki V-Strom 1000 2017 L8 | Suzuki V-STROM 1050XT 2020 M0
Suzuki V-STROM 1050DE 2023 M3 | Adventure Pack | Garmin Zumo XT | Viofo MT1 Dashcam | Dunlop TRAILMAX MIXTOUR |
- Motormuus
- EX- V-Strom berijder
- Berichten: 1583
- Lid geworden op: wo 26-03-2014, 11:41
- Mijn motor is een: HONDA crf1100dct + suzuki drz 400S +?????
- Woonplaats: brouwershaven
Re: route probleem met garmin 395LM
Bij het rijden van een route altijd herberekenen uitzetten.
-
- Berichten: 16
- Lid geworden op: wo 01-06-2016, 23:28
- Mijn motor is een: Suzuki V-Strom DL 650 (2005)
Re: route probleem met garmin 395LM
Bedankt voor de snelle tips. als ik weer ga rijden ga ik dit zeker proberen.