Pagina 1 van 1
Mapsource is de weg kwijt
Geplaatst: zo 24-04-2016, 23:25
door Bozobin †
3 waypoints mag toch niet te lastig zijn, maar kijk eens wat MS doet. Die wil nog laaaaaaang niet naar huis
.
MS is de weg kwijt.gdb
Is redelijk simpel op te lossen maar deze vond ik zo leuk ..... hahahaha
Re: Mapsource is de weg kwijt
Geplaatst: ma 25-04-2016, 11:26
door Hans Vaessen
Met welke kaart gebeurde dit..??
Re: Mapsource is de weg kwijt
Geplaatst: ma 25-04-2016, 17:01
door Bozobin †
NT 2016.2 is dit een bugje ?
Re: Mapsource is de weg kwijt
Geplaatst: ma 25-04-2016, 18:49
door Hans Vaessen
zou ik wel denken inderdaad. Maar kan het niet reproduceren.. Enfin... is gewoon een manier van Garmin om ons aan de praat te houden
Re: Mapsource is de weg kwijt
Geplaatst: ma 25-04-2016, 21:52
door Bozobin †
Ms 6.16.3 en voorkeur overige wegen 1 streepje. Dupliceren, en herbereken geeft hetzelfde resultaat.
Haal ik het middelste viapunt weg dan gaat het wel goed en kan ik daarna zonder problemen die pas er alsnog inzetten.
Is trouwens een MS probleem, BaseCamp doet het wel in 1x goed. Geen aandacht meer aan besteden, denk ik. Vond hem wel grappig