routes op sd kaart Zumo 350
- Framomile
- DL1000 berijder
- Berichten: 926
- Lid geworden op: zo 01-02-2009, 17:05
- Mijn motor is een: Dl 1000 zwart dec 2017
- Woonplaats: Purmerend
routes op sd kaart Zumo 350
Ik plaats mijn vraag ook hier, heb op het gps forum nog geen antwoord.
Heb vanuit Basecamp routes op de sd kaart van mijn tst geplaatst. Normaal doe ik dit nooit maar ivm geheugencapaciteit wilde ik dat eens proberen.
Nu kan ik alleen mijn routes niet vinden op het tst.
De normale weg via toepassingen/routeplanner laat alleen de routes zien die op het tst zelf staan.
Ook via menu optie, deel, zie ik de routes niet.
Iemand nog nuttige tips.
Het moet toch wel kunnen om routes vanuit sd te gebruiken?
Gr Franc
Heb vanuit Basecamp routes op de sd kaart van mijn tst geplaatst. Normaal doe ik dit nooit maar ivm geheugencapaciteit wilde ik dat eens proberen.
Nu kan ik alleen mijn routes niet vinden op het tst.
De normale weg via toepassingen/routeplanner laat alleen de routes zien die op het tst zelf staan.
Ook via menu optie, deel, zie ik de routes niet.
Iemand nog nuttige tips.
Het moet toch wel kunnen om routes vanuit sd te gebruiken?
Gr Franc
- Hans Vaessen
- Berichten: 384
- Lid geworden op: za 27-08-2011, 15:18
- Mijn motor is een: V Strom DL650
- Contacteer:
Re: routes op sd kaart Zumo 350
Een route de je vanuit basecamp naar de SD zet moet in principe automatisch door het toestel herkend en geïmporteerd worden en staat dan meteen bij de reisplanner.
De optie 'deel' is bedoeld om een route die in het interne geheugen staat over te zetten naar de sd, zodat je via de sd de route in een ander toestel kunt zetten. Bij bijv de 590 kan dat daar ook via Bluetooth.
Overigens is het geheugenbeslag van een route erg gering en is dat als zodanig zelden reden om de SD kaart te gebruiken.
De optie 'deel' is bedoeld om een route die in het interne geheugen staat over te zetten naar de sd, zodat je via de sd de route in een ander toestel kunt zetten. Bij bijv de 590 kan dat daar ook via Bluetooth.
Overigens is het geheugenbeslag van een route erg gering en is dat als zodanig zelden reden om de SD kaart te gebruiken.
- Framomile
- DL1000 berijder
- Berichten: 926
- Lid geworden op: zo 01-02-2009, 17:05
- Mijn motor is een: Dl 1000 zwart dec 2017
- Woonplaats: Purmerend
Re: routes op sd kaart Zumo 350
Ok Hans,
Dank voor jouw snelle antwoord en info.
Heb je misschien nog enig idee waarom de routes niet worden gezien en wat ik er aan kan doen?
Mijn on route kaart op sd wordt wel direct gezien.
Gr Franc
Dank voor jouw snelle antwoord en info.
Heb je misschien nog enig idee waarom de routes niet worden gezien en wat ik er aan kan doen?
Mijn on route kaart op sd wordt wel direct gezien.
Gr Franc
-
- DL650 berijder
- Berichten: 649
- Lid geworden op: za 10-01-2009, 19:06
- Mijn motor is een: Suzuki DL 650A L2
- Woonplaats: Houthalen
Re: routes op sd kaart Zumo 350
Heb je het toestel al eens volledig uitgezet als je de sd kaart plaatst.Dus niet in slaapstand maar volledig opnieuw opstarten.Mogelijk worden ze dan geïmporteerd.
Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.
- Framomile
- DL1000 berijder
- Berichten: 926
- Lid geworden op: zo 01-02-2009, 17:05
- Mijn motor is een: Dl 1000 zwart dec 2017
- Woonplaats: Purmerend
Re: routes op sd kaart Zumo 350
Nee, ga ik vanavond ook zeker proberen. Dank voor de tip
Gr Franc
Gr Franc
- Framomile
- DL1000 berijder
- Berichten: 926
- Lid geworden op: zo 01-02-2009, 17:05
- Mijn motor is een: Dl 1000 zwart dec 2017
- Woonplaats: Purmerend
Re: routes op sd kaart Zumo 350
Net thuis gekomen en direct aan de gang gegaan. Eigenlijk hetzelfde gedaan als gisteren met een uitzondering bij het loskoppelen van de Zumo heb ik netjes via de windows manier gedaan, eerst op ontkoppelen en dan loshalen.
En wat denk je.............. nu leest de Zumo het wel!!!
Het vreemde is dus dat ik gisteren na het loskppelen wel de routes op de sd zag staan via window explorer dus het stond er wel op.
Zeer eigenwijs apparaatje, lijk ik wel!
Probleem oplossing:
Altijd loskoppelen via officiële Windows manier?
Gr Franc
En wat denk je.............. nu leest de Zumo het wel!!!
Het vreemde is dus dat ik gisteren na het loskppelen wel de routes op de sd zag staan via window explorer dus het stond er wel op.
Zeer eigenwijs apparaatje, lijk ik wel!
Probleem oplossing:
Altijd loskoppelen via officiële Windows manier?
Gr Franc
- Hans Vaessen
- Berichten: 384
- Lid geworden op: za 27-08-2011, 15:18
- Mijn motor is een: V Strom DL650
- Contacteer:
Re: routes op sd kaart Zumo 350
hmmm..... het is wiskunde, geen willekeur. Als het de ene keer niet werkt en de andere keer wel heb je iets anders gedaan...
Wijze van loskoppelen maakt niet uit. 'Helemaal uitschakelen' ook niet - na koppeling aan de pc is het toestel sowieso helemaal uitgeschakeld.
Misschien was je eerdere route in track-format?
Wijze van loskoppelen maakt niet uit. 'Helemaal uitschakelen' ook niet - na koppeling aan de pc is het toestel sowieso helemaal uitgeschakeld.
Misschien was je eerdere route in track-format?
- Framomile
- DL1000 berijder
- Berichten: 926
- Lid geworden op: zo 01-02-2009, 17:05
- Mijn motor is een: Dl 1000 zwart dec 2017
- Woonplaats: Purmerend
Re: routes op sd kaart Zumo 350
Hey Hans,
Dank voor jouw reactie, ik was ook al van menig dat dat loskoppelen niet zou moeten uitmaken, vandaar mijn vraagteken erbij.
Ik heb echt hetzelfde bestand op de zelde manier verplaatst in het mapje. Wat ik wel gedaan heb de avond ervoor is alle routes, die er op stonden er af gehaald en de tracklogs verwijderd uit het tst. Lijkt mij dat dat niet de reden is.
Ik ben net zo nieuwsgierig als jij wat dan nu wel de technische oorzaak is geweest en neem van mij aan dat ik (te) lang en logisch bezig ben geweest om te bedenken wat het nou kon zijn.
Wilde om 22:30 naar bed en was tot 13:00 bezig toen ik het maar even opgaf nadat ik mijn vraag op het gps forum had geplaatst.
Misschien kun jij hier nog wat mee?
Gr Franc
Dank voor jouw reactie, ik was ook al van menig dat dat loskoppelen niet zou moeten uitmaken, vandaar mijn vraagteken erbij.
Ik heb echt hetzelfde bestand op de zelde manier verplaatst in het mapje. Wat ik wel gedaan heb de avond ervoor is alle routes, die er op stonden er af gehaald en de tracklogs verwijderd uit het tst. Lijkt mij dat dat niet de reden is.
Ik ben net zo nieuwsgierig als jij wat dan nu wel de technische oorzaak is geweest en neem van mij aan dat ik (te) lang en logisch bezig ben geweest om te bedenken wat het nou kon zijn.
Wilde om 22:30 naar bed en was tot 13:00 bezig toen ik het maar even opgaf nadat ik mijn vraag op het gps forum had geplaatst.
Misschien kun jij hier nog wat mee?
Gr Franc
- Hans Vaessen
- Berichten: 384
- Lid geworden op: za 27-08-2011, 15:18
- Mijn motor is een: V Strom DL650
- Contacteer:
Re: routes op sd kaart Zumo 350
Nee, ik vrees dat ik er geen soep van kan koken...